Ogłoszenia parafialne 10.03.2024

Rozpoczęliśmy dzisiaj rekolekcje wielkopostne. Witamy wśród nas ks. Tomasza RODE, dyr. Caritas Polska. Zapraszamy na Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi codziennie od niedzieli do środy. W dni powszednie msze święte będą odprawiane: Jamno o godzinie 17.00, w kościele parafialnym o godzinie 09.00 i 18.30. Spowiedź święta będzie każdego dnia 30 minut przed każdą Mszą Świętą. Proszę Was abyście pamiętali o modlitwie w intencji ks. Rekolekcjonisty. Podczas każdej mszy rekolekcyjnej będziemy zbierali ofiary na rzecz ks. Rekolekcjonisty.

1. Zapraszam do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 17.00 w Jamnie i 18.30 w kościele parafialnym. Gorzkie Zale odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30 w kościele parafialnym oraz o 09.30 w kościele w Jamnie.
2. Dzisiaj o godzinie 19.00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu oraz różaniec błagalno-dziękczynny w intencji ks. Proboszcza.
3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które złożyliście na dalsze prace budowlane w naszej parafii.
4. Spotkanie dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Obecność dzieci jest obowiązkowa.
5. Spotkanie Wspólnoty EREM w sobotę o godzinie 10.00 na plebanii. Próba śpiewu scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 12.30 w kościele parafialnym.
6. W sobotę 16.03 o godzinie 17.00 mają swoje spotkanie osoby młode, które chciałyby podyskutować na nurtujące ich pytania ale, także pogłębić swoją wiedzę o Bogu i współczesnym świecie. Z całego serca zapraszam w sobotę.
7. Od przyszłej niedzieli zaczniemy zbiórkę ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.
9. W czasie rekolekcji są wolne intencje. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.
10. Koncert muzyki pasyjnej w wykonaniu Chóru Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku odbędzie się za dwa tygodnie 17.03 o godzinie 17.00 w kościele parafialnym. Już teraz zapraszam, każdego i każdą z Was.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 10.03.2024