Ogłoszenia parafialne 17.03.2024

Koncert muzyki pasyjnej w wykonaniu Chóru Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku odbędzie się już dzisiaj 17.03 o godzinie 17.00 w kościele parafialnym. Już teraz zapraszam, każdego i każdą z Was.

1. Ze względu na koncert dzisiejsze nabożeństwo Gorzkich Żali nie odbędzie się.
2. Dzisiaj o godzinie 19.00 różaniec błagalno-dziękczynny w intencji ks. Proboszcza.
3. Dzisiaj po Mszy świętej w Jamnie oraz po koncercie w kościele parafialnym będzie można kupić książkę p. Emilii Szybistej pt. „Legendy z Krainy Julków” zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność, Fundacji Pokoloruj świat”
4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę budowlaną. Tydzień temu zebraliśmy 5442,60 zł.
5. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zmienić swój stary piec „Kopciuch” na piec bardziej ekologiczny na spotkanie dotyczące dofinansowania tej zamiany- jutro w świetlicy w Jamnie o godzinie 19.00
6. Spotkanie osób, które chcą swoim głosem uświetnić Triduum Paschalne odbędzie się we wtorek o godzinie 19.00. Gorąco zapraszam.
7. Przyszła niedziela, 24 marca to Niedziela Palmowa. Tego dnia podczas uroczystej liturgii pobłogosławimy palmy. Przed kościołem w Jamnie i przed kaplicą sprzedawane będą palmy przygotowane przez naszą wspólnotę parafialną, za co z serca dziękuję. Osoby, które mogą ofiarować gałązki bukszpanu, bazie oraz inne elementy potrzebne do robienia palm proszone są o przyniesienie ich na plebanię w środę o godzinie 15.00. Zapraszamy chętnych do pomocy. Proszę wziąć ze sobą nożyczki. Bardzo proszę o pomoc.
8. W ten piątek o godzinie 19.00 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa ulicami Jamna. W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej na osiedlu. Zapraszam wszystkich do Jamna. Proszę zabrać ze sobą znicze.
9. Spotkanie dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Obecność dzieci jest obowiązkowa.
10. Spotkanie Wspólnoty EREM w sobotę o godzinie 10.00 na plebanii. Próba śpiewu scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 12.30 w kościele parafialnym.
11. Od dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
12. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 17.03.2024