Ogłoszenia parafialne 04.02.2024

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Różańcowych: Intencja na ten miesiąc to: „Modlitwa o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i naszych sercach”.
2. Koncert na organy oraz różnego rodzaju instrumenty dęte odbędzie się w sobotę 10.02. godzinie 12.00 w Jamnie. W sposób szczególny zapraszam wszystkich parafialnych morsów, ponieważ koncert ten jest organizowany przez morsów z Mielna.
3. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę budowlaną.
4. W przyszłą niedzielę 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji po Mszy Świętej o godzinie 10.00 w Jamnie i 11.30 w kościele parafialnym wszystkim chorym z naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Proszę o tych Mszach Świętych powiadomić wszystkich chorych oraz jeśli to możliwe proszę o pomóc chorym w dotarciu na Mszę Święta. Proszę by osoby przystępujące do tego sakramentu miały ze sobą kartkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i datą urodzenia.
5. Poświęcenie świec, książeczek i medalików dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się dzisiaj podczas mszy świętej o godzinie 13.00.
6. Po moich rozmowach kolędowych z naszą młodzieżą doszedłem do wniosku, że muszę Wam pomóc kochani zrozumieć ten świat oraz świat wiary, nadziei i miłości. Dlatego zapraszam Was na pierwsze spotkanie w sobotę 10.02 o godzinie 17.00 ma plebanii. Będzie to spotkanie organizacyjne przy pizzy. Ustalimy najważniejsze sprawy dotyczące naszych spotkań.
7. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych. Dziękuję z każdą życzliwość i okazaną dobroć. Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego tygodnia.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 04.02.2024