Ogłoszenia parafialne 28.01.2024

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o moich imieninach. Dziękuję za zamówione w mojej intencji Msze Święte oraz za wszystkie modlitwy w mojej intencji. Dziękuję za wiele życzeń i oznak życzliwości.

1. W piątek 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy Świętych o godzinie 17.00 w Jamnie i 18.00 w kościele parafialnym zostaną pobłogosławione gromnice.
2. Ze względu na przypadające w piątek święto, okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie wyjątkowo w czwartek od godzinie 16.30 w kościele parafialnym.
3. Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej odbędzie się na plebanii w czwartek 1.02 o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.
4. W sobotę od godziny 8.00 odwiedziny chorych.
5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
6. Poświęcenie świec, książeczek i medalików dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się podczas mszy świętej o godzinie 13.00 w przyszłą niedzielę.
7. Wczoraj zakończyliśmy czas wizyt duszpasterskich w naszej Parafii. Bardzo dziękuję, wszystkim Wam, którzy przyjęliście nas do swoich domów prosząc o błogosławieństwo Boże. Dziękuję za piękną rodzinną atmosferę oraz za złożone ofiary. Były to dla nas wspaniałe spotkania pełne uśmiechu, ale też i poważnych rozmów o sensie naszego życia. Bóg zapłać za Wasze dobro.
8. Osoby, które z różnych powodów nie mogły być podczas wizyty duszpasterskiej proszone są o zgłaszanie się do zakrystii. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w tym tygodniu od poniedziałku do środy.
9. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych. Dziękuję z każdą życzliwość i okazaną dobroć. Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego tygodnia.
10. Zapraszamy na zabawę karnawałową – szczegóły tutaj

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 28.01.2024