Ogłoszenia parafialne 21.01.2024

Również ten tydzień jest dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, czasem zimowego wypoczynku. Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać ten czas. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpiecznego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

1. Dzisiaj, przypada Dzień Babci, a jutro, Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana.
2. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o moich imieninach. Jednocześnie zapraszam na jutrzejszą mszę świętą w mojej intencji.
3. Bardzo dziękuję za ofiary i modlitwy, którymi wspieracie dzieło budowy kościoła. Dziękuję za wszelkie wpłaty na konto budowy oraz za ofiary składane podczas kolędy. Dziękuję za złożone tydzień temu ofiary na tacę budowlaną. Zebraliśmy 4514,68 zł
4. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zamawiania Mszy świętych. Dziękuję z każdą życzliwość i okazaną dobroć. Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego tygodnia.
5. Zapraszamy na zabawę karnawałą – szczegóły tutaj

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 21.01.2024