Ogłoszenia parafialne 12.02.2023

Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas zimowego wypoczynku. Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać ten czas. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpiecznego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

1. W tych dniach mijają cztery lata jak zaczęliśmy budowę naszego kościoła parafialnego. Bardzo dziękuję za wszelką dotychczasową pomoc i jednocześnie bardzo proszę o modlitwę w intencji budowy. Dzisiejsza ofiary na tacę przeznaczone są na dalsze prace budowlane.
2. Zapraszam wszystkich na wieczorne msze święte w dni powszednie. Przypominam również, że w środy msza święta o godzinie 18.00 odprawiana jest w kościele w Jamnie.
3. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będą zbierane ofiary dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
4. Jest do kupienia nasz parafialny kalendarz na nowy rok 2023. Cena 40 zł.
5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.