Ogłoszenia parafialne 05.02.2023

2 lutego Papież Franciszek przyjął rezygnację z urzędu, Biskupa Edwarda Dajczaka i z tego dnia Ustanowił Biskupem Ordynariuszem naszej diecezji Biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Otoczmy Biskupa Seniora i Biskupa Ordynariusza naszymi modlitwami oraz zawierzajmy ich opiece Matki Bożej Skrzatuskiej.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Różańcowych: Intencja na ten miesiąc to: „Modlitwa o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i naszych sercach”
2. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę budowlaną.
3. W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji podczas Mszy Świętej o godzinie 16.30 w Jamnie i 18.00 w kościele parafialnym wszystkim chorym z naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Proszę o tych Mszach Świętych powiadomić wszystkich chorych oraz jeśli to możliwe proszę, także o pomóc chorym w dotarciu na Mszę Święta. Proszę by osoby przystępujące do tego sakramentu miały ze sobą kartkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i datą urodzenia.
4. Spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym.
5. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych bardzo proszą o odsprzedanie alb z ubiegłych lat. Chętnych zapraszam do zakrystii w świetlicy w Jamnie mszalnych.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji.
7. Zabawa Karnawałowa organizowana przez ks. Grzegorza odbędzie się w sobotę 11.02 o godzinie 19.00 w świetlicy w Jamnie
8. Przypominamy, że są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Od 1.02 będzie aktywny kolejny kod QR. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.