Ogłoszenia parafialne 18.04.2021

Dzisiaj o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich, którzy należą do wspólnoty Maryjka. Zapraszamy.

1. Bóg zapłać za wasze ofiary przekazane na budowę kościoła, w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy 3044,62 zł. Przy tej okazji pragnę przekazać, że nasi sponsorzy ze Szwajcarii poinformowali mnie, że ich pomoc w budowie kościoła dobiega końca oraz, że resztę budowy musimy dokonać własnymi siłami. Jestem bardzo wdzięczny im za otrzymaną pomoc, która wyniosła 1 100 000 franków szwajcarskich tj 4 543 000 zł. Teraz ciężar budowy zostanie powierzony wyłącznie nam. Obecnie zbieramy pieniądze na witraże oraz na położenie płytek na posadzce. Płytki został już zakupione a teraz zbieramy na robociznę (tj ok. 60 000 zł) Prosimy o pomoc.
2. Komunia Święta: W sobotę w kościele w Jamnie odbędzie się próba dla dzieci przed komunią świętą: o godzinie 10.00 grupa z 1.05,11.30 grupa z 2.05, 13.00 grupa z 8.05. Przypominam, żeby dzieci nauczyły się formuły spowiedzi oraz wzięły ze sobą świecę i książeczkę do poświęcenia.
3. W piątek 23.04 pan Organista Wojciech obchodzi dzień swoich imienin. Msza święta w intencji solenizanta w kaplicy o godzinie 18.00. Zapraszamy
4. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętej. Jest sporo wolnych intencji.
5. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.