Ogłoszenia parafialne 25.04.2021

Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, w którym przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Módlmy się o gorliwych kapłanów i osoby zakonne.

1. W tym tygodniu będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
Gr. I W sobotę 1 maja w Jamnie o godzinie 11.00. Spowiedź święta dla tej grupy dzieci i ich rodzin w piątek o godzinie 16.00
Gr. II W niedzielę 2 maja w Jamnie o godzinie 11.00. Spowiedź święta dla tej grupy dzieci i ich rodzin w sobotę o godzinie 13.30
Proszę aby na tych Mszach Świętych były osoby związane z dziećmi (wyznaczone z rodziny). Ze względu na komunię Msza Święta w Jamnie z godziny 10.00 będzie odprawiona o godzinie 9.00

2. W sobotę rozpocznie się miesiąc maj, miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. W naszej parafii nabożeństwa majowe będziemy odprawiali, w kaplicy codziennie o godzinie 18.00. Weźmy udział w nabożeństwach majowych polecając Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy. Zadbajmy też o przydrożne kapliczki i krzyże.
3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
4. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętej. Jest sporo wolnych intencji.
5. Komunikat dotyczący święceń kapłańskich dk. Sebastiana KAPUŚCIŃSKIEGO.
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje