Ogłoszenia parafialne 11.04.2021

Dzisiejszy dzień to – zgodnie z wolą Pana Jezusa objawioną świętej siostrze Faustynie – Niedziela Miłosierdzia Bożego. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy słowa „mniej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. Każdy go potrzebuje tak jak życiodajnej wody. Niech będzie to dla nas wszystkich szczególny dzień łaski Bożźej.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja za miesiąc kwiecień „Za wszystkich, którzy poświęcają swoje życie by pomagać innym”.
2. Dzisiaj zbieramy ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać za waszą hojność.
3. Komunia Święta: W sobotę w kościele w Jamnie odbędzie się próba dla dzieci przed komunią świętą: o godzinie 10.00 grupa z 8.05, 11.30 grupa z 1.05, 13.00 grupa z 2.05. Przypominam, żeby dzieci nauczyły się formuły spowiedzi.
4. W środę ks. Grzegorz obchodzi dzień swoich urodzin. Msza święta w intencji Jubilata w środę w Jamnie o godzinie 18.00. Zapraszamy.
5. W przyszłą niedzielę o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich, którzy należą do wspólnoty Maryjka. Przyjdźcie. Zapraszamy.
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.