Ogłoszenia parafialne 21.03.2021

Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu. Pamiętajmy o naszej przyjaźni z Bogiem. Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne: Droga Krzyżowa odprawiana w piątki o godz. 17.00 w Jamnie i o godz. 18.30 w kaplicy oraz Gorzkie Żale odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu w Jamnie o godzinie 09.30 i 17.30 w kaplicy.

1.Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy 4660,50 zł. Bardzo Wam dziękuję. Niech Bóg Wam wynagrodzi.
2. Dzisiaj po mszach świętych zbieramy do puszek ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
3. W środę i piątek o godzinie 17.00 w Jamnie będzie spowiedź przedświąteczna.
4. W czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się próba śpiewu przed Triduum Paschalnym.
5. Zapraszamy na Parafialną Ekstremalną Drogę Krzyżową. (ok. 40 km- wokół jeziora Jamno). Początek w piątek godzina 17.00 kościół w Jamnie. Zapisy chętnych po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
6. W sobotę w kaplicy rozpoczynamy przygotowania przed komunią świętą: o godzinie 10.00 grupa z 1.05,11.30 grupa z 02.05, 13.00 grupa z 08.05. Przypominam, żeby dzieci nauczyły się formuły spowiedzi.
7. Zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach online w piątek o godzinie 20.00 (grupa Echo Słowa) oraz w sobotę o godzinie 16.00 (Wspólnota EREM)
8. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. Przed mszami będzie można kupić palmy zrobione przez naszych parafian. Zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na budowę kościoła.
7. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Pamiętajmy, także o czytaniu prasy katolickiej. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.