Ogłoszenia parafialne 21.06.2020

1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od pierwszej niedzieli lipca (5.07) do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA – sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO – 10.00


2. Bóg zapłać za ofiary, które zostały złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy 3578,52 zł oraz 8 euro. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę byście pamiętali o wspieraniu naszego wielkiego dzieła. Obecnie na budowie trwają prace przy suficie (zakładana jest wełna i przykręcane są płyty) a od jutra zaczniemy montowanie okien.

3. Bierzmowanie: Jutro o godzinie 17.00 w Jamnie zostanie udzielony naszej młodzieży Sakrament Bierzmowania. Ze względu na epidemię i środki ostrożności bardzo proszę aby:
* wszystkie osoby uczestniczące w tej uroczystości miały założone maseczki
* w kościele byli oprócz młodzieży tylko rodzice i świadek bierzmowania
* goście uczestniczyli we mszy świętej na zewnątrz świątyni
* tego dnia nie będzie mszy świętej o godzinie 18.00 w kaplicy

4. Komunia: W sobotę o godzinie 11.00 w kościele w Jamnie odbędzie się obowiązkowe spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii Świętej. Bardzo proszę aby w tym spotkaniu uczestniczył przynajmniej jeden z rodziców.

5. Dzisiaj są sprzedawane rogaliki jamieńskie. Zysk ze sprzedaży jest przeznaczony jako pomoc w budowaniu kościoła.

6. Zachęcam do zamawianie intencji mszalnych.

7. Przypominam o codziennym o odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

8. Cały czas przechodzę czas rekonwalescencji i próbuję wrócić do pełni sił.. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za modlitwę. Wiem, że jest organizowana w sobotę 27.06 o godzinie 17.00 w Jamnie Msza Święta w mojej intencji z okazji 50 rocznicy urodzin. Bardzo dziękuję wszystkim za pamięć i oczywiście wszystko zrobię, żeby w tym dniu być razem z Wami.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna