Ogłoszenia parafialne 14.06.2020

Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli w pięknym przeżyciu Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za trud i zaangażowanie, za piękne ołtarze.

1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od pierwszej niedzieli lipca (5.07) do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA – sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO – 10.00


2. Dzisiaj są zbierane ofiary na tacę budowlaną. Bardzo proszę o pomoc w budowie naszego kościoła. Przypominam o kopertach, które zostawialiśmy podczas kolędy. Jednocześnie z całego serca dziękuję tym, którzy swoimi ofiarami pomagają w tym wielkim dziele.

3. W naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

4. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek w kaplicy podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 zostaną poświęcone wianki.

5. Bierzmowanie: W środę o godzinie 17.00 w Jamnie odbędzie się spowiedź dla młodzieży i ich rodzin. O godzinie 18.00 odprawiona będzie Msza Święta z nałożeniem młodzieży krzyż.

6. Komunia: W sobotę o godzinie 11.00 w kościele w Jamnie odbędzie się obowiązkowe spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii Świętej. Bardzo proszę aby w tym spotkaniu uczestniczył przynajmniej jeden z rodziców.

7. Od tej niedzieli nie będzie już transmisji Mszy Świętej z Jamna. Bardzo dziękuję Pani Marioli za realizację tych transmisji.

8. W przyszłą niedzielę będą sprzedawane rogaliki jamieńskie.

9. Zachęcam do zamawianie intencji mszalnych.

10. Na zakończenie ogłoszeń pragnę wszystkich serdecznie zaprosić do uczestnictwa we Mszach Świętych w niedziele i dni powszednie. Jednocześnie przypominam o zakładaniu na liturgię maseczki i rękawiczek. Przypominam codziennym o odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

11. W piątek wyszedłem ze szpitala na cztery tygodnie. Obecnie przechodzę czas rekonwalescencji. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za modlitwę.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje