Ogłoszenia parafialne 28.06.2020

1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od pierwszej niedzieli lipca (5.07) do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA – sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO – 10.00


2. Pewnie już zauważyliście, że w naszym kościele zostały zamontowane okna. Koszt tego przedsięwzięcia to 120 000 zł Za około dwa tygodnie na plac budowy zostanie przetransportowana ostatnia część wieży (kopuła krzyżem). W środku kościoła dalej trwają prace przy ociepleniu sufitu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają w modlitwie prosząc o błogosławieństwo w tym wielkim dziele.

3. W środę zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.

4. W piątek od godziny 9.00 ks. Grzegorz odwiedzi chorych. Tego dnia od godziny 17.00 w kaplicy będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi pierwszopiątkowej.

5. W sobotę o godzinie 20.00 w kościele w Jamnie będzie możliwość uczestniczenia w modlitwie uwielbienia i adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich parafian szczególnie (wspólnoty różańcowe, Maryjkę oraz grupę pielgrzymkową).

6. Zachęcam do zamawianie intencji mszalnych w dni powszednie.

7. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

8. Cały czas przechodzę czas rekonwalescencji i próbuję wrócić do pełni sił.. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za modlitwę.

9. Na koniec ogłoszeń zostawiłem podziękowania za to w jaki sposób mnie kochacie!
W sobotę obchodziłem 50 urodziny. To w jaki sposób uczciliście ten dzień przerosło wszelkie wyobrażenia. Za każde dobro, za każde wypowiedziane dobre słowo, za każdą modlitwę, za miłość, której otrzymałem nieopisane ilości bardzo Wam dziękuję. I jeszcze za to, że tylu z Was uchyliłoby dla mnie kawałek nieba. Niech Bóg Wam błogosławi i nigdy o Was nie zapomni.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje