Ogłoszenia parafialne 07.06.2020

1. W naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się: aby ci, którzy cierpią odnaleźli drogi życia, pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.

3. Tradycyjnie w środę odprawiamy mszę świętą w Jamnie. Gorąco zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Boskiej Królowej Różańca Świętego.

4. Bierzmowanie: W piątek o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży z klas 1 ponadgimnazjalnych.

5. Komunia: W sobotę o godz. 11.00 w kościele w Jamnie odbędzie się obowiązkowe spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii Świętej. Bardzo proszę aby w tym spotkaniu uczestniczył przynajmniej jeden z rodziców. Przypominam, również , że w niedzielę o godzinie 13.00 w kaplicy są odprawiane Msze Święte dla dzieci, szczególnie pierwszokomunijnych Nowy termin Komunii Świętej to niedziela 13.09.2020 roku godzina 11.00 w kościele w Jamnie.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę budowlaną. Bardzo proszę o pomoc w budowie naszego kościoła. Przypominam o kopertach, które zostawialiśmy podczas kolędy. Jednocześnie dziękuję tym, którzy swoimi ofiarami pomagają w tym wielkim dziele.

7. Od przyszłej niedzieli nie będzie już transmisji Mszy Świętej z Jamna. Bardzo dziękuję Pani Marioli za realizację tych transmisji.

8. Uroczystość Bożego Ciała
W najbliższy czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. W tym dniu będzie następujący porządek Mszy Świętych: w kaplicy o godzinie 08.00, 11.30, 13.00 w Jamnie o godzinie 09.30.W tym roku w naszej parafii będzie tylko jedna procesja dookoła kościoła w Jamnie. Na zakończenie pozostałych Mszy Świętych zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament, przed którym będziemy zanosić do Boga naszą modlitwę błagalno-dziękczynną. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną Uroczystość Bożego Ciała nie zakończy się wspólnym obiadem.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są prawie wszystkie wolne intencje na Boże Ciało oraz na przyszłą niedzielę.

10. Na zakończenie ogłoszeń pragnę wszystkich serdecznie zaprosić do uczestnictwa we Mszach Świętych w niedziele i dni powszednie. Jednocześnie przypominam o zakładaniu na liturgię maseczki i rękawiczek. Przypominam codziennym o odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

11. Pozdrawiam Was ze szpitala i proszę o modlitwę.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje