Ogłoszenia parafialne 13.10.2019


Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, w kaplicy – od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności na różańcach.

1. Obchodzimy dziś w naszej parafii Dzień Papieski. Po mszach świętych są do nabycia kremówki papieskie po 4 zł. Zysk zostanie przekazany na fundację tysiąclecia tzn. na stypendia dla zdolnych i ubogich uczniów z małych miejscowości i terenów wiejskich.

2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej odpustowej w Jamnie. Była to dla mnie wielką radością zobaczyć pełen kościół wiernych. Niech Bóg Wam za to błogosławi.

3. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

4. W piątek 18.10 o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się obowiązkowe spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży z pierwszych klas szkół średnich.

5. W sobotę o 16.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dziecięcej EREM

6. W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca budowlana. Tego dnia odbędzie się, także liczenie wiernych.

7. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00.

8. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.

9. Są do nabycia książki p. Stanisława Schreuder pt. Miłość ponad wszystko. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia. Cena to co najmniej 25 zł.

10. Jest, także do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020- jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 złotych.

11. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna