Ogłoszenia parafialne 20.10.2019


Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, w kaplicy – od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności na różańcach.

1. 1. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych.

2. 2. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę budowlaną. Za tydzień 27.10. będą rogaliki.

3. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00. Proszę, także aby dzieci pierwszokomunijne przynosiły ze sobą książeczki do podpisu.

4. 4. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

5. W sobotę o 16.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dziecięcej EREM. Wspólnota ERMu zaprasza na 1 listopada na wspólne nawiedzenie cmentarza. Gromadzimy się przy kaplicy w piątek o godz. 17.00.

6. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych na os. Uni Europejskiej nazwę ulic i w następną niedzielę rozpiska Koperty z wypominkami prosimy składać na tacę lub bezpośrednio do zakrystii.

7. Są do nabycia książki p. Stanisława Schreuder pt. Miłość ponad wszystko. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia. Cena to co najmniej 25 zł.

8. Jest, także do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020- jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 złotych.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna