Ogłoszenia parafialne 06.10.2019


Zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszej parafii będziemy celebrowali w kaplicy- od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2. Jutro, w poniedziałek 7.10 przeżywać będziemy odpust w kościele w Jamnie . O godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. dr Wojciech Wójtowicz. Podczas tej Mszy zostaną również poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii świętej.

3. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

4. W sobotę o 16.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dziecięcej ERM.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy obchodzić Dzień Papieski. W tym dniu będzie można kupić pyszne kremówki. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w kształceniu młodzieży z biednych rodzin.

6. Taca budowlana będzie w niedzielę 20 października.

7. Od przyszłej niedzieli będą wyłożone koperty z wypominkami. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.

8. Są do nabycia książki p. Stanisława Schreuder pt. Miłość ponad wszystko. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia. Cena to co najmniej 25 zł.

9. Jest, także do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020- jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 złotych.

10. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna