Ogłoszenia parafialne 25.08.2019

OD PRZYSZŁEJ NIEDZIELI – 1.09 – MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE :

KAPLICA – niedziela 08.00, 11.30, 13.00, 18.00
JAMNO 10.00

Pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, wiele sił i pieniędzy by nasz Parafialny Dzień Dziękczynienia za tegoroczne zbiory wypadło pięknie i godnie. Dziękuję zwłaszcza osobom, które dołączyły do organizatorów. Wierzę, że grono zaangażowanych ciągle będzie rosło. Dziękuję sponsorom, ofiarodawcom fantów, osobom, które robiły ciasta i pierogi, które sprzątały i dekorowały plac dożynkowy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. W końcu dziękuję tym, którzy przyszli z naszej parafii i całego Koszalina, by razem świętować. Bóg zapłać

1. Zapraszamy w każdą środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

2. W niedzielę 1.09 o godzinie 17.00 w kościele w Jamnie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu organisty prof. Bogdana Narlocha oraz trębacza prof. Romana Grynia. Już dzisiaj zapraszamy.

3. We wtorek 3.09 o godzinie 18.30 w kaplicy odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w przygotowaniu do bierzmowania ( klasy ósme i klasy szkoły średniej). Obecność obowiązkowa.

4. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

5. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.