Ogłoszenia parafialne 01.09.2019

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, siły i pieniądze na nasze parafialne dziękczynienie. Dochód z pikniku wyniósł ok. 51.000 zł Dziękuję tym którzy wpłacili pieniądze na konto parafialne.

1. Obchodzimy dzisiaj 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o ofiarach wojny.

2. Dzisiaj o godzinie 17.00 w kościele w Jamnie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu organisty prof. Bogdana Narlocha oraz trębacza prof. Romana Grynia. Wstęp wolny.

3. We wtorek 3.09 o godzinie 18.30 w kaplicy odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w przygotowaniu do bierzmowania ( klasy ósme i klasy szkoły średniej). Obecność obowiązkowa.

4. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie. W środę zmiana tajemnic różańcowych w Szwadronie Męskim.

5. W czwartek 5 września nasza parafia będzie cieszyć się po raz kolejny z daru łaski i miłosierdzia od Boga zwanego odpustem. Uroczysta Msza Święta Odpustowa o godzinie 18.00 w kaplicy. Z serca zachęcam wszystkich do uczestnictwa w tej wielkiej uroczystości.

6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź w kaplicy od godz. 16.30

7. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Otoczmy szczerą modlitwą wszystkie dzieci i młodzież oraz ich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkół, by nowy rok szkolny był pełen mądrości i światła Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę 08.09 podczas Mszy Świętych o godz. 10.00 i 13.00 zostaną poświęcone tornistry dzieciom, które rozpoczęły nowy rok szkolny.

8. W przyszłą niedzielę (08.09) p. Stanisława Schreuder będzie sprzedawała swoją książkę pt. „Miłość ponad wszystko”. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia.

9. W przyszłą niedzielę nie będzie zbierana taca budowlana. Taca budowlana będzie 22.09

10. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

11. Wielkimi krokami zbliża się nasz wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Przypominam, że wyjeżdżamy w czwartek 12.09 po Mszy Świętej o godz. 18.00. Proszę o uzupełnienie zaległych wpłat. Przypominam o dodatkowych ubezpieczeniach oraz wyrobieniu sobie karty EKUZ.

12. Dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

13. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.