Ogłoszenia parafialne 18.08.2019

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

W najbliższą sobotę 24.08 na orliku w Jamnie przeżywać będziemy Dzień Dziękczynienia. Obchód rozpocznie się o godzinie 12.45 przy kościele w Jamnie, skąd przejdziemy w kolorowym korowodzie na orlik. Tam o godzinie 13.00 zostanie odprawiona msza święta dziękczynna za przeżyty rok i za wszelkie łaski, którymi obdarowywał nas Bóg. Po mszy świętej rozpocznie się wspólne biesiadowanie. W tym roku cały zysk zostanie przeznaczony na zakup dachówek na dachu dla kościoła parafialnego, który budujemy na Osiedlu Unii Europejskiej. Ciągle poszukujemy sponsorów na nagrody główne, które będą losowane tego dnia podczas wspólnej zabawy. Poszukujemy, także osób, które mogłyby ofiarować fanty.
Chciałbym również prosić dzieci do konkursu… na najpiękniejszego chochoła… konkurs odbędzie się w internecie. Po mszach świętych zapisy na ciasta. Pierogi na plebanii będą robione w piątek od 11.00. Bardzo prosimy o pomoc.

1. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę budowlaną. Zebraliśmy 3785,31 zł oraz 5,5 €. Bardzo dziękuję tym, którzy wpłacają pieniądze na konto parafialne.

2. Zapraszamy w każdą środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

3. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

4. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

5. W niedzielę 1.09 o godzinie 17.00 w kościele w Jamnie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu organisty prof. Bogdana Narlocha oraz trębacza prof. Romana Grynia. Już dzisiaj zapraszamy.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.