Ogłoszenia parafialne 14.06.2019

W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od pierwszej niedzieli lipca (7.07) do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.00, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. Zebraliśmy 3759,35 zł.

2. W naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

3. Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy dzisiaj o godzinie 13.00 sprzed kościoła Ducha Świętego. Zakończy się przed amfiteatrem wielkim festynem rodzinnym.

4.Uroczystość Bożego Ciała – czwartek 20.06
W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Tego dnia Msze Święte będą odprawione o godzinie 09.00 w kaplicy oraz o 11.00 w Jamnie. Po zakończeniu tej mszy świętej wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy, które w tym roku będą usytuowane w Jamnie
Autobus ok godz. 10.11 dla mieszkańców Unii Europejskiej do Jamna będzie za darmo
Jak co roku Uroczystość Bożego Ciała zakończy się wspólnym obiadem tym razem na Orliku w Jamnie. Dlatego proszę wszystkich Parafian o pomoc i zgłaszanie się tych, którzy mogą upiec ciasto. Zapisy przed kościołem po Mszach Świętych.
* ciasta prosimy przynosić w czwartek od rana na orlik lub do świetlicy w Jamnie
* prosimy o przyniesienie ogórków kiszonych
* pierogi
Próba sypania kwiatków odbędzie się we wtorek o godzinie 19.00 przy kościele w Jamnie. Dzieci i rodziców prosimy o zbieranie kwiatków.


5. Życzymy pięknego tygodnia. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna