Ogłoszenia parafialne 23.06.2019

Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli w pięknym przeżyciu Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za trud i zaangażowanie, za piękne ołtarze i za udekorowanie domów. Dziękuję dzieciom i rodzicom za zbieranie i sypanie kwiatków. Dziękuję za każdą dobroć i bezinteresowność. W sposób szczególny dziękuję organizatorom wspólnego obiadu świątecznego za poświęcony czas i wysiłek.Dziękuję osobom które piekły ciasta, tym, którzy poświęcili swoje siły, pieniądze i czas dla wspólnego dobra. W końcu dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe świadectwo waszej wiary, za obecność i życzliwość. Wszystkim Wam za tyle dobra…..dziękuję.

1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od pierwszej niedzieli lipca (7.07) do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.00, 18.00,
JAMNO 10.00


2. Jutro 24.06 o godzinie 19.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie wszystkich, którzy we wrześniu wyjeżdżają na pielgrzymkę do Włoch. Proszę zabrać na to spotkanie drugą część pieniędzy tj. 260€.

3. W naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

4. W środę 26.06 nie będzie apelu jasnogórskiego

5. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 w kaplicy zostaną poświęcone wianki.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna