Ogłoszenia parafialne 18.02.2024

Przeżywamy dziś pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu. Okres Wielkiego Postu to czas nawrócenia i pokuty. Zapraszam do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątki o godz. 17.00 w Jamnie i 18.30 w kościele parafialnym. Gorzkie Żale odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 09.30 w Jamnie i 17.30 w kościele parafialnym. Na Drogi Krzyżowe zapraszam dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pamiętajmy, że Wielki Post jest tak zwanym czasem zakazanym” dla wszelkich hucznych wesel, zabaw i dyskotek. Powstrzymajmy się też w tym świętym okresie pokuty od picia napojów alkoholowych.

1. Tydzień temu zebraliśmy na tacę budowlaną 5067 zł i 4 € .Bóg zapłać za waszą hojność.
2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej można złożyć do puszki swoją ofiarę, przeznaczoną dla ofiar strasznej wojny w Ukrainie.
3. Wspólnota św. Pawła zaprasza na pokaz filmu pt. Oblicze Jezusa. Projekcja 29.02 o godzinie 18.30 w kinie HELIOS. Rezerwacja biletów w cenie 11 złotych, pod numerem telefonu 790381884 (do dnia 25 lutego)
4. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Kochani zabierajcie, bezpłatnie numery Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 18.02.2024