Ogłoszenia parafialne 27.11.2022

W Imię Boga Wszechmogącego, pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. Adwent to czas świętego i radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Niech to będzie, także dla nas czas religijnego skupienia i pogłębiania nadziei. Zapraszam wszystkich na roraty do kościoła parafialnego od poniedziałku do piątku na godzinę 6.00. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów oraz serduszek z dobrymi postanowieniami. Każdego dnia po porannych roratach zapraszamy dzieci na wspólne śniadanie na plebanię. Proszę o zgłaszanie się dorosłych do pomocy. Podczas rorat będzie wystawiona puszka na ofiary, które są przeznaczone na bułki i kakao dla dzieci. W kościele w Jamnie roraty będą w środę o godzinie 18.00.

Po mszach świętych są do nabycia świece wigilijne po 10 i 20 złotych oraz opłatki na stół wigilijny. Ofiary z opłatków przeznaczone są na budowę naszego kościoła.

1. Bardzo dziękuję tym, którzy przychodzili do kościoła by modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Niech Bóg Wam wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
2. W tym roku po kolędzie będziemy chodzili na zaproszenie. Od dzisiaj można zapisywać się w zakrystii. Można, także wrzucić na tacę kartkę z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu. Tegoroczna kolęda rozpocznie się po nowym roku.
3. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godziny 16.30 w kościele parafialnym.
4. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 9.00
5. W sobotę 03.12 odbędzie się marsz różańcowy mężczyzn z kościoła św. Wojciecha do kościoła św. Józefa. Początek o godzinie 14.30. Zapraszamy.
6. Zachęcam do zamawiania mszy świętych. W najbliższym czasie jest dużo wolnych intencji.
7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.