Ogłoszenia parafialne 20.11.2022

Gościmy dziś w naszej parafii kleryka Wyższego Seminarium Duchownego. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na utrzymanie seminarium.

1. To już ostatni tydzień modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy w następującym porządku: Jamno: niedziela po mszy o 10.00, oraz w środę i czwartek 17.30. W kościele parafialnym modlimy się we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30
2. Z. serca dziękuję za ofiary na dalsze prace przy budowie kościoła parafialnego. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 5361,10 zł i 7€
3. Przeżywamy dzisiaj święto Wspólnoty EREM. Ściskamy dzieciaki i wszystkich, którzy pomagają nam w prowadzeniu tej Wspólnoty.
4. W tym roku po kolędzie również będziemy chodzić na zaproszenie. Od przyszłej niedzieli będzie można zapisywać się na kolędę.
5. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu. Tradycją tego okresu są poranne msze święte roratnie. W naszej parafii będą odprawiane od poniedziałku do piątku o 6 rano. Już dziś proszę o pomoc dzieciom w wykonaniu lampionów. Proszę, także o zgłaszanie się osób chętnych, które pomogłyby gotowaniu kakaa dla dzieci roratnich.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

WYPOMINKI JAMNO
NIEDZIELA: Koszalińska, Starowiejska, Rycerska, Miodowa, Kwiatowa Złota, Majówkowa, Tkacka,
ŚRODA Sołecka Widokowa Koronkowa Promowa, Gwiezdna Srebrna Wichrowa, Deszczowa, Błękitna, Piratów, Zefirowa, Spacerowa, Południowa, Północna,
CZWARTEK Gryfitów, Jamneńska

WYPOMINKI OSIEDLE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIEDZIAŁEK Cypryjska Grecka
WTOREK Fińska Irlandzka
CZWARTEK Holenderska Austriacka Władysława IV
PIĄTEK Brytyjska Maltańska Włoska SOBOTA bez nazwy Francuska, Hiszpańska
Wypominki, które wpłyną dzisiaj zostaną dodane do pozostałych wypominek.