Ogłoszenia parafialne 30.10.2022

Czuwanie modlitewne Noc Świętych „zostanie odprawione jutro, w katedrze o godzinie 19.00. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

1. We wtorek (1 listopada) obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszej parafii o godzinie 08.00, 10.00 (Jamno) oraz 11.30 (nie ma mszy o godz. 13.00 i 18.00). W tym dniu na cmentarzu o godz. 13:00 odbędzie się procesja z modlitwami za zmarłych, a zaraz po niej zostanie odprawiona Msza święta pod przewodnictwem Bpa. Zbigniewa.
2. We środę (2 listopada) obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o 18.00 w kościele parafialnym i o godz. 16.30 w Jamnie. Tego dnia po Mszach będą czytane wypominki.
3. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządkumszy o 10.00, oraz: Jamno: niedziela po w środę i czwartek 17.30. W kościele parafialnym modlimy się we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30 (oprócz niedzieli i środy) Ze względu na bardzo małą ilość wypominek, w tym tygodniu odczytywane bez podziału na ulice.
4. W oktawie Wszystkich Świętych możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami.
5. W środę w Jamnie zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.
6. Spotkanie z ministrantami starszymi odbędzie się w czwartek o godzinie 18.00
7. W piątek okazja do spowiedzi od godziny 17.00. Tego dnia o godzinie 18.00 mają swoje spotkanie formacyjne młodzi z klas ósmych.
8. W sobotę odwiedzimy chorych od godziny 9.00. EREM godzina 15.00.
9. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, a także o napisanie Waszego adresu. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.
10. W sobotę o godzinie 14.30 w Koszalinie odbywa się męski marsz różańcowy z figura Matki Boskiej Fatimskiej. Początek marszu godzina 14.30 sprzed kościoła Świętego Wojciecha. Zakończenie w kościele Świętego Józefa Rzemieślnika Mszą Świętą.
11. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.
12. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych