Ogłoszenia parafialne 06.11.2022

Przypominam, że przez oktawę uroczystości Wszystkich Świętych możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych.

1. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy w następującym porządku: Jamno: niedziela po mszy o 10.00, oraz w środę i czwartek 17.30. W kościele parafialnym modlimy się we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30 (oprócz niedzieli i środy). W tym tygodniu w piątek wypominki będą po mszy świętej o godzinie 11.30.
2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Tajemnica na listopad „O zbawienie wieczne dla dusz czyśćcowych”
3. W piątek 11.11 obchodzić będziemy 104-tą rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą kochaną Ojczyznę. Niech to będzie dzień radosnego świętowania za dar wolności i pokoju. Zapraszam na Msze Święte za Ojczyznę o godzinie 10.00 w Jamnie oraz o godzinie 11.30 w kościele parafialnym. Przypominam o wywieszeniu flag.
4. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, a także o napisanie Waszego adresu. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.
5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na dalsze prace przy budowie kościoła parafialnego.
6. Planujemy zorganizować zabawę taneczną pod hasłem „Pożegnanie jesieni i rozgrzewka przed zimą”. Będzie to spotkanie koszyczkowe, odbędzie się 19.11 w świetlicy w Jamnie. Więcej informacji za tydzień.
7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego

WYPOMINKI JAMNO
NIEDZIELA: Koszalińska, Starowiejska, Rycerska, Miodowa, Kwiatowa Złota, Majówkowa, Tkacka,
ŚRODA Sołecka Widokowa Koronkowa Promowa, Gwiezdna Srebrna Wichrowa, Deszczowa, Błękitna, Piratów, Zefirowa, Spacerowa, Południowa, Północna,
CZWARTEK Gryfitów, Jamneńska

WYPOMINKI OSIEDLE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIEDZIAŁEK Cypryjska Grecka
WTOREK Fińska Irlandzka
CZWARTEK Holenderska Austriacka Władysława IV
PIĄTEK Brytyjska Maltańska Włoska SOBOTA bez nazwy Francuska, Hiszpańska
Wypominki, które wpłyną dzisiaj zostaną dodane do pozostałych wypominek.