Ogłoszenia parafialne 28.11.2021

1. Rozpoczął się Adwent czas oczekiwania, czujności i przemyśleń. Myślimy poważnie o słowach Jezusa, który przyjdzie niebawem i wołamy słowami św. Jana ewangelisty: Marana Tha. – Przyjdź Panie Jezu! Niech nasze postanowienia Adwentowe będą związane z rozwojem naszej wiary i ufności do Boga a nadchodzące święta Bożego Narodzenia pozwolą nam narodzić się Miłości w naszych sercach.
2. RORATY – nasze wspólne oczekiwanie i przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W środę msza św. Roratnia o godz. 18.00 w Jamnie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
3. Przy wyjściu z kaplicy możemy odbierać opłatki na wigilijny stół, składamy przy nich dobrowolne ofiary. Do nabycia są też świece caritas duża- 20zł, mała 10zł. Ofiary ze świec przeznaczone są dla potrzebujących u ubogich.
4. Gitara w sobotę o godz.14.00 grupa I oraz 15.00 grupa II
5. Różaniec Męski, niezwykłe dzieło do którego zachęcamy walecznych mężczyzn. W Koszalinie 4 grudnia o godz. 14.30 Wyjście z par. pw. św. Wojciecha, zakończenie w par. św. Józefa Rzemieślnika Msza św. O godz. 16.00.
6. Z serca wszystkim błogosławimy i polecamy was naszej patronce św. Teresie z Kalkuty.

Przypominam o noszeniu w kościele maseczek higienicznych. Przypominam, także o dezynfekcji rąk.