Ogłoszenia parafialne 21.11.2021

Przeżywamy dzisiaj ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia świece wigilijne oraz opłatki na wigilijny stół. Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczne roraty będą odprawiane o godzinie 18.00. (szczegółowe informacje zostaną podane w następną niedzielę).

1. Został ostatni tydzień listopada. Przypominam, że w naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządku: Jamno: niedziela po mszy o 10.00, oraz w środę i czwartek 17.30. W kaplicy modlimy się we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30 (oprócz niedzieli i środy).

WYPOMINKI JAMNO
NIEDZIELA Północna, Tkacka, Wichrowa, Złota, Widokowa, Południowa, Zefirowa, Łabusz, Srebrna, Koszalińska, Polna Żyzna, Siewna
ŚRODA Jamneńska Kwiatowa Koronkowa, Krótka Szkolna, Kogucia Orlików, Miodowa, Rycerska, Majówkowa, bez nazwy
CZWARTEK Sołecka Promowa, Gryfitów, Gradowa, Gwiezdna Deszczowa, Wodnika, Wichrowa Bryzy Pogodna, Wiatrów, Błękitna,

WYPOMINKI OSIEDLE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIEDZIALEK Cypryjska Włoska Grecka
WTOREK Maltańska Fińska Irlandzka
CZWARTEK Holenderska Austriacka Władysława IV Belgijska Duńska
PIATEK Francuska Brytyjska Hiszpańska
SOBOTA bez nazwy

2. Bóg zapłać za złożone tydzień temu, ofiary na dalsze prace przy budowie kościoła parafialnego. Zebraliśmy 4065,32 zł oraz 2€
3. Gościmy dzisiaj w naszej parafii kleryka z WSD, który po mszach świętych będzie zbierał do puszki ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
4. Proszę o zamawianie intencji mszalnych. W grudniu jest bardzo dużo wolnych intencji.
5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Przypominam o noszeniu w kościele maseczek higienicznych. Przypominam, także o dezynfekcji rąk.