Ogłoszenia parafialne 24.10.2021

Został ostatni tydzień października. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, w kaplicy- od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 v Jamnie. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności na różańcach.

1. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.
2. W sobotę o 14.30 na plebanii odbędzie się spotkanie uczących się gry na gitarze, o godz. 16.00 spotkanie Wspólnoty Dziecięcej EREM.
3. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00.
4. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, a także o napisanie Waszego adresu. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.
5. W każdą sobotę o godzinie 10.00 w Sanktuarium na Górze Chełmskiej odprawiany jest męski różaniec. Natomiast, w każda pierwsza sobotę miesiąca na prośbę Maryi z Fatimy w naszym mieście odbywa się męski marsz Różańcowy, który kończy się mszą Świętą wynagradzającą. Początek marszu godzina 14.30 sprzed kościoła Świętego Wojciecha. Zakończenie w kościele Świętego Józefa Rzemieślnika Mszą Świętą. Zapraszamy wszystkich dzielnych mężczyzn z Różańcami.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Przypominamy o zachowywaniu obostrzeń sanitarnych