Ogłoszenia parafialne 16.02.2020

Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas zimowego wypoczynku. Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać ten czas. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpiecznego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

1. W tych dniach mija pierwsza rocznica budowy naszego kościoła parafialnego. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i jednocześnie bardzo proszę o modlitwę w intencji budowy. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę budowlaną 5.015.59 zł

2. Zapraszam w środę na mszę świętą o godzinie 18.00 do Jamna. O 17.30 będzie odmawiany różaniec w intencji naszych rodzin.

3. Przypominam wszystkim, którzy wyjeżdżają na pielgrzymkę do Fatimy aby przynosili do mnie wypełnione karty uczestnika pielgrzymki. Informacje dla osób z listy rezerwowej.

4. Organizujemy pielgrzymkę na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego w dniach 06-08.08.2020 r. Cena 395 zł. Zapisy u p. Maryli Romaniec.

5. W dniach 21-23.02.2020 r. w CEF w Koszalinie, odbędzie się weekend małżeński. Kontakt z Małgorzatą Telega.

6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.