Ogłoszenia parafialne 15.12.2019

Ciągle trwamy w radosnym oczekiwaniu na narodziny Jezusa. Również w tym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na 6.00 do kaplicy. Jednocześnie chcę podziękować wszystkim zwłaszcza dzieciom, za tak liczne uczestniczenie w roratach. Dziękuję, także Paniom, które przygotowują śniadania. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów, oraz serduszek z dobrymi postanowieniami. Od poniedziałku do piątku nie będzie, także mszy wieczornych w kaplicy.
W kościele w Jamnie roraty są odprawiane w środę, czwartek i piątek o godzinie 18.00. Wszystkie intencje mszalne, które zostały zamówione na środę, czwartek i piątek na godzinę 18.00 będą odprawione w Jamnie.

W PIĄTEK ZAKOŃCZENIE RORAT

Dzisiaj o godzinie 15.00 w świetlicy w Jamnie przeżywać będziemy wigilię z naszymi seniorami. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów wszystkich seniorów na wspólną wieczerzę.

1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 13.00 zostaną poświęcone medaliki dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

2. W piątek na plebanii odbędzie się spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas I szkoły średniej.

3. W piątek po mszy o godzinie 18.00 w Jamnie zapraszam na generalne sprzątanie kościoła.

4. W sobotę o godzinie 14.30 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM

5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła. Zebraliśmy 3780,11 zł i
4 €. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność

6. Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby w tym roku podarować choinki aby odświętnie przyozdobić nasze świątynie. Chętnych proszę o kontakt z ks. Jarosławem.

7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Są do nabycia świece wigilijne (8 i 20 zł) i poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki nie będą roznoszone po domach.