Ogłoszenia parafialne 08.12.2019

Ciągle trwamy w radosnym oczekiwaniu na narodziny Jezusa. Również w tym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na 6.00 do kaplicy. Jednocześnie chcę podziękować wszystkim zwłaszcza dzieciom, za tak liczne uczestniczenie w roratach. Dziękuję, także Paniom, które przygotowują śniadania. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów, oraz serduszek z dobrymi postanowieniami. Od poniedziałku do piątku nie będzie, także mszy wieczornych w kaplicy.
W kościele w Jamnie roraty są odprawiane w środę, czwartek i piątek o godzinie 18.00. Wszystkie intencje mszalne, które zostały zamówione na środę, czwartek i piątek na godzinę 18.00 będą odprawione w Jamnie.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność.

2. W sobotę o godzinie 15.00 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godzinie 13.00 zostaną poświęcone medaliki dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby w tym roku podarować choinki aby odświętnie przyozdobić nasze świątynie. Chętnych proszę o kontakt z ks. Jarosławem.

5. W niedzielę 15.12 o godzinie 15.00 w świetlicy w Jamnie przeżywać będziemy wigilię z naszymi seniorami. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów wszystkich seniorów na wspólną wieczerzę.

6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Są do nabycia świece wigilijne (8 i 20 zł) i poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki nie będą roznoszone po domach.