Ogłoszenia parafialne 24.11.2019


Obchodzimy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent a wraz z nim nowy rok liturgiczny. Dzieci proszę, aby zaczęły robić swojego aniołka na okno w kaplicy (wielkość około 15 cm), a także zachęcam dorosłych do robienia ze swoimi dziećmi lampionów potrzebnych na Msze Święte roratnie, które będą odprawiane od poniedziałku przyszłego tygodnia o godz. 6.00.
W przyszłą niedzielę rozpoczniemy także rekolekcje adwentowe, które w tym roku poprowadzi nasz dawny ksiądz wikariusz Adam Fulara. Zapraszamy.
Zapraszam na wypominki, które będą odprawiane w następującym porządku: w kaplicy codziennie oprócz (niedzieli i środy) o godzinie o godzinie 17.30 w Jamnie: niedziela po mszy o 10.00 oraz w środę i czwartek 17.30

1. Gościmy dzisiaj kleryka z WSD, który poMszach Świętych będzie zbierał ofiary do puszki na utrzymanie seminarium. Bardzo proszę o hojność. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj wspólnota EREM obchodzi swoje święto. Niech będzie to dzień szczególnej modlitwy za dzieci z naszej parafii.

3. W piątek 29.11 po mszy świętej wieczornej na plebanii odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe. Zapraszamy. Przypominam, że będzie to spotkanie koszyczkowe.

4. W sobotę 30.11 o godzinie 15.00 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Od przyszłej niedzieli 01.12 będą do nabycia świece wigilijne (8 i 20 zł) i poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki nie będą roznoszone po domach.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna