Ogłoszenia parafialne 01.12.2019

W Imię Boga Wszechmogącego, pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. Adwent to czas świętego i radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Niech to będzie, także dla nas czas religijnego skupienia i pogłębiania nadziei. Zapraszam wszystkich na roraty do kaplicy od poniedziałku do piątku na godzinę 6.00. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów, oraz serduszek z dobrymi postanowieniami. Dzieci proszę, aby zaczęły zrobić swojego aniołka na okno w kaplicy (wielkość ok. 15 cm.). Każdego dnia po porannych roratach zapraszamy dzieci na wspólne śniadanie na plebanię. Proszę o zgłaszanie się rodziców do pomocy. Podczas rorat będzie wystawiona puszka na ofiary, które są przeznaczone na bułki dla dzieci.
W kościele w Jamnie roraty będą w środę, czwartek i piątek o godzinie 18.00. Od poniedziałku do piątku nie będzie, mszy wieczornych w kaplicy. Wszystkie intencje mszalne, które zostały zamówione na środę, czwartek i piątek na godzinę 18.00 będą odprawione w Jamnie.
Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które w tym roku poprowadzi nasz dawny ksiądz wikariusz Adam Fulara. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę podczas każdej mszy świętej, a także w poniedziałek i wtorek o godzinie 06.00 i 18.30 w kaplicy i o godzinie 17.00 w Jamnie. Zapraszamy

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn w Jamnie.

3. W piątek o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży z klas ósmych.

4. W sobotę 07.12 odbędzie się pierwszy marsz różańcowy mężczyzn z kościoła św. Wojciecha do kościoła św. Józefa. Początek o godzinie 14.30. Zapraszamy

5. W sobotę o godzinie 15.00 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM

6. Bóg zapłać za Waszą hojność w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy na WSD 2425 zł oraz 20€

7. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na budowę kościoła

8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Od dzisiaj są do nabycia świece wigilijne (8 i 20 zł) i poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki nie będą roznoszone po domach.