Ogłoszenia parafialne 03.11.2019


Rozpoczął się w Kościele miesiąc modlitw za zmarłych. Przypominam, że każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza lub kościoła i równoczesne zmówienie modlitwy w intencji zmarłych. Jednocześnie trzeba być w stanie łaski uświęcającej. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządku: w kaplicy codziennie oprócz (niedzieli i środy) o godzinie o godzinie 17.30 w Jamnie: niedziela po mszy o 10.00 oraz w środę i czwartek 17.30

1. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźnie wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę skladać na tacę lub bezpośrednio do księży.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. W środę zmiana tajemnic dla Szwadronu Męskiego w Jamnie.

3. W piątek 8.11 o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie młodzieży z klas ósmych.

4. W sobotę 9.11 o godzinie 15.00 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM.

5. W rzyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na budowę kościoła.

6. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00. Proszę, także aby dzieci pierwszokomunijne przynosiły ze sobą książeczki do podpisu. Spotkanie z rodzicami odbędzie się 18.11 o godzinie 18.00.

7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna