Ogłoszenia parafialne 10.11.2019


W Kościele trwa miesiąc modlitw za zmarłych. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządku: w kaplicy codziennie oprócz (niedzieli i środy) o godzinie o godzinie 17.30 w Jamnie: niedziela po mszy o 10.00 oraz w środę i czwartek 17.30

1. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźnie wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.

2. Dzisiaj zbieramy ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać za wasze ofiary oraz za zrozumienie powagi i wielkości dzieła, które tworzymy.

3. Jutro 11 listopada obchodzić będziemy 101-wszą rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą kochaną Ojczyznę. Niech to będzie dzień radosnego świętowania za dar wolności i pokoju. Zapraszam na Msze Święte za Ojczyznę o godzinie 10.00 Jamno oraz o godz. 11.30 w kaplicy. W tym roku ze względu na remont świetlicy koncert niepodległościowy wraz z pokazem musztry żołnierskiej odbędzie się o godzinie 17.00 na orliku w Jamnie. Po koncercie będziemy wspólnie śpiewali piosenki patriotyczne przy ognisku … z kiełbaskami w ręku 😇😇😇 Gorąco zapraszamy. Przypominam o wywieszeniu flag.

4. W sobotę 16.11 o godzinie 15.00 na plebanii odbędzie się lekcja gry na gitarze a o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i Wspólnoty EREM.

5. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00. Proszę, także aby dzieci pierwszokomunijne przynosiły ze sobą książeczki do podpisu. Spotkanie z rodzicami odbędzie się 18.11 o godzinie 18.00.

7. Za tydzień 17.11 Rogaliki.

8. W czwartek 14.11 po Mszy Św. o godz 18.00 na plebanii odbędzie się pokaz filmu „War room”(„Siła modlitwy”). Zapraszamy.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna