Ogłoszenia parafialne 21.04.2024

IV. Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza

1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania w Kościele.
2. Dzisiaj po mszach świętych zbieramy ofiary na odbudowę Domu Opieki nad ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo w Przytocku. Dom ten niedawno w dużej części spłonął. Pragniemy jako wspólnota pomóc w jego odbudowie.
3. Bóg zapłać za ofiary z zeszłej niedzieli. Zebraliśmy 4993,11 zł oraz 4€ i 10£ Bóg zapłać za Wasze ofiary.
4. We wtorek 23.04 przypada uroczystość św. Wojciecha, patrona Polsk ii naszej diecezji. W tym dniu swoje imieniny obchodzi, także nasz Pan Organista. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się w sobotę o godzinie 10.00. Obecność obowiązkowa.
6. Kochani w najbliższych tygodniach jest sporo wolny intencji mszalnych w dni powszednie oraz w niedzielę w kościele parafialnym.
7. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 21.04.2024