Ogłoszenia parafialne 28.04.2024

W przyszłą niedzielę (05.05) będziemy przeżywali w naszej parafii Pierwszą Komunię Świętą. Msza Święta „komunijna” zostanie odprawiona o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Proszę aby na tej Mszy Świętej były tylko osoby związane z dziećmi komunijnymi. Wszystkich Parafian zapraszam w przyszłą niedzielę na Msze Święte o godzinie: 08.00,13.00 i 18.00 w kościele parafialnym oraz wyjątkowo o godzinie 09.00 w Jamnic.

1. Komunia Święta: próba generalna odbędzie się w piątek (03.05) o godzinie 11.30. W czwartek (02.05) od godziny 18.30 sprzątanie kościoła (proszę zabrać ze sobą sprzęt do sprzątania). W sobotę o godzinie 10.00 pierwsza spowiedź święta dla dzieci i ich rodzin.
2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W środę w Jamnie zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.
3. W środę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. W naszej parafii nabożeństwa majowe będziemy odprawiali, codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Weźmy udział w tych nabożeństwach. Zadbajmy, także o przydrożne kapliczki i krzyże. We środę, 1 maja zostanie odprawiona msza święta tylko w Jamnie o godzinie 10.00. Po tej mszy zaśpiewamy Litanię Loretańską.
4. W czwartek 02.05 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godziny 17.00.
5. W piątek (03.05) przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (głównej
patronki naszej Ojczyzny). To również rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte tego dnia o godzinie 10.00 w Jamnie oraz o 11.30 w kościele parafialnym. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Pamiętajmy o wywieszeniu flag państwowych.
6. Bóg zapłać za ofiary na odbudowę Domu Opieki nad ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo w Przytocku. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 2906,12 zł oraz 40€
7. Kochani w najbliższych tygodniach jest sporo wolny intencji mszalnych w dni powszednie.
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 28.04.2024


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje