Ogłoszenia parafialne 04.06.2023

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po wieczornej mszy świętej.
2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: Módlmy się aby Europa odnalazła swoje chrześcijańskie korzenie.
3. Zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego w środę o godzinie 18.00 w Jamnie.
4. Wielkimi krokami zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W naszej parafii będą dwie procesje do czterech ołtarzy usytuowanych dookoła kościołów. Jutro o godzinie 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Uroczystością Bożego Ciała. Z całego serca zapraszam członków grup parafialnych, a także wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji obiadu, który będzie na Orliku na Osiedlu Unii Europejskiej od godziny 14.00. Proszę wszystkich Parafian o pomoc i zgłaszanie się tych, którzy mogą upiec ciasto i zrobić pierogi. Proszę o przynoszenie ogórków kiszonych. Zapisy przed kościołem po Mszach Świętych.
Msze Święte tego dnia o godzinie 8.00 i 12.00 w kościele parafialnym oraz 09.30 w Jamnie.
Bardzo proszę żeby nie stawiać tego dnia samochodów na placach kościelnych.
5. Próba sypania kwiatków w środę o godzinie 19.00 w kościele w Jamnie oraz w kościele parafialnym.
6. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na tacę budowlaną.
7. Nieprzerwanie proszę o „Margaretka” czyli zobowiązanie modlitwy w intencji Ks. Maksymiliana. Jedna Margaretka to siedem osób, które w jeden dzień w tygodniu modli się za swojego księdza. Osoby, które rozumieją wagę tego prezentu proszę o zgłaszanie się do mnie po Mszach Świętych. Do wczoraj zapisało się 6 osób. Mamy już jedną Margaretkę oraz cztery osoby w drugiej. Odpowiedzcie na tę prośbę.
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.