ogłoszenia parafialne 01.08.2021

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA sobota 18.00, niedziela 8.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

Zapraszamy serdecznie na koncert organowy do Jamna na godz. 18.00 w sobotę 7 sierpnia 2021.
PAMIĘTAJMY, ŻE W TYM DNIU NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZINIE 18.00 NA UNII EUROPEJSKIEJ.

1. Tegoroczny Dzień Dziękczynienia odbędzie się w sobotę 21.08 na orliku w Jamnie. W tym roku cały zysk zostanie przeznaczony na posadzkę kościoła parafialnego. Poszukujemy sponsorów na nagrody główne, które będą losowane tego dnia. Poszukujemy, także osób, które mogłyby ofiarować fanty. Poszukujemy osób, które zorganizowałyby zabawy dla dzieci.
2. Dzisiaj 1 sierpnia, przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o wywieszeniu flag i uszanowaniu godziny W (17.00).
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Spowiedź święta w piątek od 17.00 w kaplicy. W środę po Mszy Świętej o godzinie 18.00 zmiana tajemnic różańcowych Szwadronu Różańcowego.
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na budowę kościoła.
5. Trwają prace naprawcze nad posadzką kościoła. W najbliższym czasie zaczniemy kłaść płytki na podłogę. Dlatego wszystkie msze święte będą odprawiane w kaplicy.
6. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
7. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego.