ogłoszenia parafialne 11.07.2021

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA sobota 18.00, niedziela 8.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na budowę kościoła.
2. Od jutra rozpoczynamy prace naprawcze nad posadzką kościoła oraz zaczniemy kłaść płytki. Dlatego od jutra wszystkie msze święte będą odprawiane w kaplicy. Bardzo proszę o pomoc w przenoszeniu ławek. Początek akcji dzisiaj o godzinie 19.
3. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
4. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego.

Zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. Pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w liturgii świętej. Traktujmy Eucharystię jako szczególny przywilej umocnienia naszej wiary i oddania Bogu czci.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.