Ogłoszenia parafialne 02.08.2020

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczcili wczoraj 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Dziękuję za wywieszone flagi i modlitwę w godzinę W.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na sierpień: o Boże błogosławieństwo w pracy dla naszych rolników.

3. Zapraszamy w każdą środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu męskiego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godziny 16.30 w kaplicy. Proszę o zgłaszanie się do mnie nowych osób, które pomogłyby w utrzymaniu czystości w kościele w Jamnie oraz w kaplicy.

5. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę budowlaną.

6. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano.

7. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

8. Proszę o zgłaszanie się do mnie nowych osób, które pomogłyby w utrzymaniu czystości w kościele w Jamnie oraz w kaplicy.

8. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.