Ogłoszenia parafialne 27.06.2021

1. Od przyszłej niedzieli do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13 w kaplicy. W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta na Osiedlu Unii Europejskiej w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
2. Pewnie już zauważyliście, że zmieniło się otoczenie naszego kościoła. Zostały posadzone drzewa, krzewy i kwiaty. Bardzo dziękuję tym, którzy wykonali te prace. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają w modlitwie i wsparciu materialnym. Prosząc dla Was o błogosławieństwo Boże.
3. W piątek od godziny 17.00 w kaplicy będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi pierwszopiątkowej.
4. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na lipiec: „O błogosławieństwo dla rolników, z prośbą o obfite zbiory”.
5. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Bóg będzie z wami i niech czuwają nad wami wasi aniołowie.