Ogłoszenia parafialne 20.06.2021

Niezwykłe doświadczenie na wodach w czasie burzy staje się sprawdzianem wiary apostołów, mówią oni do Jezusa „Nauczycielu, nic Cię nie obchodzi, że giniemy?” Jezus im pokazuje, że silna wiara jest w stanie uspokoić burzę naszego życia.

1. W zeszłym tygodniu zbierana była taca budowlana. Zebraliśmy: 4076,70 zł oraz 12euro. Za wszelkie ofiary z serca dziękujemy. Pamiętajmy w modlitwie o dziele budowy oraz o darczyńcach i ofiarodawcach.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je po każdej mszy świętej godz. 18.00 od poniedziałku do soboty.
3. Pamiętajmy, że za tydzień rozpoczynamy okres wakacyjny. Nie będzie Mszy św. o godzinie 13.00 przez całe wakacje.
4. Dziś jest nowy nr Gościa Niedzielnego. Polecamy artykuły: o hipotezach i spekulacjach powstania pandemii, o Pałacu Saskim czy zostanie w końcu zrekonstruowany? oraz O nieinwazyjnym leczeniu serca prof. Jacek Białkowski
5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Bóg będzie z wami i niech czuwają nad wami wasi aniołowie.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.