Ogłoszenia parafialne 14.04.2024

Przeżywamy dziś Tydzień Biblijny, który jest czasem szczególnej zachęty do sięgania po Słowo Boga w naszej codzienności.

1. Dziś przypada państwowe Święto Chrztu Polski. Data ta jest traktowana jako początek Polski. Z tej okazji prosimy o modlitwę za naszą Ojczyznę.
2. Dzisiaj swoje 40-te urodziny świętuje ks. Grzegorz. Pamiętajmy o modlitwie o dostojnym Jubilacie.
3. Dzisiejsza taca jest tacą budowlaną. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
4. W przyszłą sobotę 20.04 o godzinie 17.30 odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży z ks. Proboszczem. Serdecznie zapraszamy, każdego młodego, który chce podyskutować na trudne tematy.
5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00. Obecność obowiązkowa.
6. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będziemy zbierali ofiary na odbudowę Domu Opieki nad ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo w Przytocku. Dom ten niedawno w dużej części spłonął. Pragniemy jako wspólnota pomóc w jego odbudowie.
7. Kochani w najbliższych tygodniach jest sporo wolny intencji mszalnych w dni powszednie oraz w niedzielę w kościele parafialnym.
8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.
9. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 14.04.2024