Ogłoszenia parafialne 22.10.2023

1. W tygodniu Msze św. sprawowane są o godz. 18.00. Wyjątkiem jest środa kiedy modlimy się razem ze wspólnotą w Jamnie.
2. Trwa miesiąc październik. Prosi o te modlitwę Matka Boża. W tygodniu różaniec jest codziennie przed Eucharystią o 17.30. także w Jamnie o 17.30 w środę oraz o 9.30 w Niedzielę. Zapraszamy dzieci, które przygotowują się do sakramentów: I komunii św. oraz bierzmowania.
3. W niedziele o godz. 19.00. Zapraszamy na wspólnotowy RÓZANIEC w int. zdrowia ks. Jarosława. To nasze wspólne wolanie Boga o cud uzdrowienia.
4. Trwają zapisy na FORUM MLODYCH OGIEŃ Z NIEBA, które odbędzie się w Szczecinie na hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich. Wydarzenie kończy się koncertem rapera TAU. Wyjazd o 7.30 powrót 21.00 a 22.00. Koszt: 80zł. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy tez osoby dorosłe jako opiekunów.
5. Wyłożone są karty wypominkowe: prosimy wpisywać czytelnie swoich bliskich zmarłych lub same ich nazwiska oraz ulice abyśmy mogli dokonać czytelnego podziału na dni tyg. Pamiętajmy. że naszymi modlitwami wypraszamy dla nich odpust darowania kar i win oraz łaskę nieba.
6. W sobotę spotkania mają:
• Swoje spotkanie mają dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. w sobotę na plebani o g. 10.00 wraz z ERM zapraszam na wspólną katechezę.
• SCHOLA o g.11.00 w kościele
• GITARY o godz. 12.00 w salce na plebani
7. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
Niech anioły czuwają nad wami.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 22.10.2023