Ogłoszenia parafialne 13.12.2020

1. Zapraszamy na Msze św. roratnie, kaplica o 18.00: pon, wt, czw, pt oraz w Jamnie w śr o 18.00

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę budowlaną, módlmy się o skuteczne realizacje przedsięwzięć w naszej parafii. Wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom z serca Dziękujemy!

3. Zbliża się czas świąt pomyślmy o tym i zaplanujmy dekorowanie w naszym kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy 21 grudnia do Kościoła w Jamnie na g. 18.00.

4. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia. Spowiedź św. jest codziennie 30 min. przed każdą Mszą św.

5. Módlmy się codziennie koronką do Bożego Miłosierdzia o g. 20.00

6. Spotkania online: Echo Słowa w piątek o g. 20.00; grupa ERM w sobotę o 16.00

7. Gazety: Gość Niedzielny przy wyjściu z kościoła.

8. Zostało kilka świec: duża 20zł, mniejsza 10 zł oraz Opłatki na stół wigilijny, wszelkie ofiary jakie składacie przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

9. Można zabrać ze sobą płytę z Kolędami naszego chóru z Politechniki Koszalińskiej, składamy przy tym dobrowolną ofiarę.