Ogłoszenia parafialne 06.09.2020

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE:
KAPLICA 08.00, 11.30, 13.00, 18.00,JAMNO 10.00

Ze względu na coraz trudniejszą sytuację epidemiologiczną w Koszalinie i gwałtowny przyrost zakażeń oraz spodziewając się jeszcze trudniejszej sytuacji, pragnę stanowczo przypomnieć o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, a więc także w kaplicach i kościołach. Osoby, które nie mogą nosić maseczek ze względu na stan zdrowia proszę aby przychodziły w przyłbicach lub uczestniczyły we mszy świętej stojąc poza kościołem. Przypominam o utrzymywaniu dystansu oraz o konieczności dezynfekowania dłoni.
Komunię świętą proszę przyjmować na rękę.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym parafialnym odpuście, Dziękuję tym, którzy upiekli i kupili ciasta. Dziękuję tym ,którzy pod kierunkiem ks Grzegorza przygotowali kościół na pierwszą Mszę Świętą. Niech Bóg Wam wynagrodzi.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. W tym miesiącu proszę modlić się w intencji dzieci pierwszokomunijnych oraz wszystkich dzieci w parafii.

3. We wtorek o godzinie 17.00 oraz w sobotę o godzinie 10.00 w Jamnie odbędą się próby przed komunią świętą. W sobotę odbędzie się spowiedź dla rodziców i dzieci. Na spotkanie sobotnie proszę zabrać ze sobą świece chrzcielne oraz książeczki.

4. Pierwsza Komunia Święta zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 13.09 o godzinie 11.00 w Jamnie. Msza święta z godziny 10.00 w Jamnie będzie odprawiona tego dnia o godzinie 09.00.

5. W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca budowlana. Obecnie zbieramy pieniądze na zakup i wykonanie ołtarza głównego. Osoby, które mogą pomóc proszę, także o wpłaty na konto budowy z dopiskiem „ofiara na zakup ołtarza głównego”.

6. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

7. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

8. Po raz kolejny proszę o zgłaszanie się do mnie nowych osób, które pomogłyby w utrzymaniu czystości w kościele w Jamnie oraz w kaplicy.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna